Śp. Mirosław Czewżyk

Lead

Powiadom znajomego:

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi, przyjaciela, towarzysza wielu wspólnych wypraw wędkarskich Śp Mirosława Czewżyk.

Wieloletniego członka Zarządu naszego koła, Komisji Rewizyjnej, Komisji ds. Młodzieży ZO PZW we Wrocławiu. Wspaniałego organizatora zawodów i imprez wędkarskich dla dzieci i młodzieży jak również seniorów. Odznaczonego Złotą odznaką PZW, Złotą odznaką zasłużonego strażnika SSR.

Obraz zawierający Ludzka twarz, osoba, ubrania, uśmiech

Opis wygenerowany automatycznie

Szczere wyrazy współczucia żonie i rodzinie składają

Członkowie Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej

koła PZW „Czarna Łacha”

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w dniu 15,02,2024 r. o godz. 14:00 w kaplicy cmentarza komunalnego w Bielanach Wrocławskich.